Neurologija

BOL U PETI

ZLATKO 23 godine

već nekoliko dana osjećam bol u desnoj peti, a kao prethodnica toga bila je tupa bol u cijeloj desnoj strani (ruka, noga). Bol je jača pri punom osloncu tijela na kompletno stopalo, a ponekad se bol širi i uz nogu. Bol mi ublažava hodanje na prstima te noge.O čemu se radi.

Prof.dr. Zlatko Trkanjec

Vrloje teško na ovaj način odgovoriti na Vaš upit. Npr. niste naveli da li je tegobama prethodila neka ozljeda. Međutim, prema Vašem opisu moguće je da bi uzrok Vaših tegoba mogle biti promijene na donjem dijelu kralježnice. Svakako se javite svojem liječniku koji će Vas pregledati i uputiti na potreben pretrage.