Neurologija

dugogodisnja glavobolja

mia

Štovani !

Najljubaznije Vas molim da mi odgovorite da li je ikako moguće smanjiti
glavobolju koja me neprekidno muci vec 4 godine, uz bolove i u vratu.
Inace imam i anksiozno- depresivni poremecaj i lijecim se ambulantno
s pomocu Portala 20 mg i Helexa 1 mg. Da li je moguce da navedeni poremecaj i lijekovi uzrokuju tako jaku glavobolju bez prestanka.
Imam i nizak tlak i losu cirkulaciju. Zalim se doktoru za navedene simptome ali on me jedino poslao na EEG koji je u granici normale.
Nadam se da postoje o druge pretrage i medikamenti za lijecenje.
Lijep pozdrav ! Mia

Doc.dr. Zlatko Trkanjec

Preporučljivo bi bilo da se javite na pregled neurologu koji će Vas pregledati, učiniti potrebne pretrage i na temelju nalaza otkriti uzrok Vaših glavobolja. Više o glavoboljama možete pročitati u članku Glavobolje na ovim stranicama.