Neurologija

lumboishialgija

darija

Moj suprug ima lumboishijalgiju. Prije otprilike godinu dana ukočio se te je nakon četiri dana bilo bolje. Bio je kod neurologa ali on dalje nije ništa poduzeo. Od onda pa do danas ima stalne tikove u nozi (list), mišići sami od sebe stalno pulsiraju (ne znam kako bih se bolje izrazila).
Znam da se lumboishijalgija vraća, da li je to normalno stanje s obzirom da sada nema bolova ?

Dr Marija Bošnjak Pašić

Vašem suprugu bih savjetovala ponovni pregled neurologa koji će obzirom na navedene tegobe preporučiti obradu i adekvatno liječenje.