Neurologija

Menierov sindrom

Daria

Molim Vas da mi napišete o ovom sindromu i načinu liječenja,

S poštovanjem,

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Menierovu bolest obilježavaju ponavljajući napadi jake vrtoglavice, šuma u ušima, osjećaja punoće u ušima i gubitak sluha. Budući da se radi o bolesti unutarnjeg uha, bilo bi bolje da pitanje postavite na forum o bolestima uha, grla i nosa (otorinolaringologija).