Neurologija

multiplex

Željko

Molim Vas da mi navedete koje vježbe moram raditi u slučaju ove bolesti. Noge su najveći problem. Teško hodam, a sada i primijećujem da mi je desna noga i izgledom dosta slabija od lijeve. Molim Vas da mi na ovaj način pomognete.
mnogo zahvalan

Dr. Marija Bošnjak-Pašić

Obzirom na tegobe koje navodite (teško hodate, desna noga slabija) preporučila bih Vam prvo prvo pregled i obradu neurologa te potom pregled fizijatra koji će Vam dati upute o provođenju fizikalne terapije.