Neurologija

Nervoza

Željko

Imam 21 g., student sam. Vrlo sam nervozan, u nekim situacijama me uhvati takav strah da mi se ruke počnu tresti (npr. u većem društvu), znoje mi se dlanovi, u jutro ne mogu ništa jesti. Molim pomognite...

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Teško je odgovoriti na Vaše pitanje na temelju podataka koje ste naveli. Savjetovao bih Vam da se javite svom liječniku koji će Vas uputiti na potrebne preglede. Također, mogli biste ovo pitanje uputiti na forum psihijatrija.