Neurologija

potres mozga

dražen

potres mozga kod djeteta od dvije i pol godine.Moguče posljedice i komplikacije?
Unaprijed hvala

Vedran

1.udar 3 MJESEC 2000
2.udar 6 mjesec 2001
Tlak stabilan 150/100 zadnjih 6 mj.redovito uzima lijekove na nemasnoj i neslanoj dijeti.Način lijecenja po izlasku iz bolnice i mjere pred ostrožnosti da se ne ponovi.Starost 65 god.(ž)Unaprijed hvala.

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Potres mozga najčešće ne ostavlja nikakve trajnije posljedice, pa je za očekivati da i u slučaju djeteta od dvije i pol godine ne ostavi nikakve trajnije poslejdice ili komplikacije.