Neurologija

Problemi sa koncentracijom

tarik92

Dobar dan,
Zanima me da li mogu koristiti kapsule guarane za vrijeme ispitniih rokova jer sam primijetio da mi je koncentracija jako losa u zadnje vrijeme, ili ako postoji neki drugi medikament molio bih vas da mi preporucite. LP

Prof. dr. sc. Vesna Brinar, dr. med.

Pripravak guarane nema dokazanog učinka na koncentraciju. Nema preparata koji bi izravno utjecao na koncentraciju.