Neurologija

sta bi to moglo biti

malee

Vec vise od mjesec dana imam bolove u doljnjem dijelu kraljeznice koji su nepodnosljivi i od niti jedne injekcije ili tableta ne prestaju. Prvo sam bila kod ortopeda koji je zakljucio da nije nista sa ortopedske strane i poslao me na neurologiju. Osjecam utrnutost u lijevoj strani tijela,a lijevu nogu ponekad uopce nemogu pomaknuti niti imam osjetila u njoj. Nalaz magnetske rezonance mozga i vrata je uredan,isto kao i ct kraljeznice. Radila sam punkciju i cekam jos nalaze punkcije. A od silnih ljekova sam vec pocela gubiti kontrolu nad sobom. Imam ceste vrtoglavice i nesvjestice. Svaki dan mi se stanje pogorsava a iz bolnice su me poslali kuci i napisali poboljsanje. Jos bi kao trebala radit magnet kraljeznice pa se sve nekako nadam da ce se napokon nesto otkriti time ili kada dodju nalazi likvora. U biti zanima me jeli itko imao slicne simptome. Ili od cega bi to moglo biti.

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovana,
Tegobe koje navodite mogu biti uzrokovane brojnim stanjima. Svakako Vam savjetujem da obavite preporučene pretrage jer je to jedini put do rješavanja Vašeg problema. S nalazima (svim) se svakako javite svom neurologu na pregled. Do tada živite zdravo, pazite na prehranu, dovoljno spavajte, pazite na tjelesnu težinu i izbjegavajte stres. Redovito vježbajte.