Neurologija

trnjenje ruke i usta

Darija

Poštovani!
Imam 30 godina i prilično sam zdrava, međutim u zadnjih par godina 3-4 puta mi se desilo da mi utrnu usta i obično lijeva ruka (zadnji put tj. prije 10-ak dana desna) i to traje par minuta i javi mi se lagana mučnina. Prije par dana napravila sam detaljnu krvnu sliku koja je uredu, a doktorica me šalje neurologu.
Kad mi se to prvi put desilo sjećam se da sam dobila nekakvu inekciju i Histazol. Također moram napomenuti da imam redovite migrene kad jače kad slabije.
Molim Vas za mišljenje.
Srdačni pozdravi.

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Tegobe koje navodite mogle bi biti posljedica migrenskih napada koje ste spomenuli, mogu biti posljedica tegoba zbog kojih ste uzimali lijek koji navodite, a mogle bi biti posljedica i nekih drugih poremećaja. Svakako se javite neurologu kako Vam je Vaša liječnica savjetovala koji će Vas pregledati i temeljem pregleda odrediti što biste dalje treali činiti.