Neurologija

vrtoglavica

maja

Već duže vrijeme imam vrtoglavice koje se pojavljuju a onda nestanu. Na tjemenu osjećam kao da me nešto pritišće.Nemam glavobolja, ali imam nizak tlak i onda sam pospana, oči su ni teške.Često mi se zavrti dok ležim na boku ili na leđima. Doktorica mi je rekla da je to posljedica slabe cirkulacije i niskog tlaka.Ruke i noge su mi često hladne. Čula sam da se slaba cirkulacija može izliječiti i da je to posljedica neke bakterije koja ju uzrokuje. Da li je to istina?

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Moguće je da su tegobe koje opisujete posljedica niskog tlaka i slabe cirkulacije kao što Vam je rekla i Vaša liječnica. Nije mi poznato da bi bakterije mogle biti uzrokom slabe cirkulacije.