Otorinolaringologija

Nos i uho

Damir

Poštovani,

Već skoro mjesec dana učestalo mi curi nos. Na početku sam mislio da je obična prehlada te se probao liječiti čajevima, medom i limunom. Kako nije bilo poboljšanja počeo sam piti Coldrex tablete. No i dalje nije bilo poboljšanja. Treći tjedan došlo je do začepljenja lijevog uha, te sam se obratio liječniku koji je konstatirao upalu srednjeg uha te mi je prepisao Klavocin tablete 625mg i Ortocorton kapi za uho. Nakon tjedan dana na kontroli, upale je izliječena no uho mi je i dalje začepljeno (zvoni i slabije čujem), a nos mi i dalje curi. Liječnik mi je prepisao Bivacyn kapi koje koristim par dana no ne osjećam nikakvo poboljšanje. Molio bih Vaše mišljenje ili savjet.

Unaprijed hvala.

mr.sc.dr.D.Markov

Potreban je otorinolaringološki pregled. Možete kapati Ephedrini 0,5 % sol. u nos 3x dnevno kroz 1 tjedan. Ukoliko i dalje imate iste smetnje morate napraviti audiološku obradu (audiogram i timpanogram).