Otorinolaringologija

problem

goran

MOLIM VAS ZA ODGOVOR
IMAM 27 GODINA I MOJ PROBLEM JE STA IMAM TANAK GLAS .SAZNAO SAM IMA NEKE PILULE KOJE MOGU DA PRODUBE BOJU GLASA .MOLIM VAS DA MI RECITE KOJ SU TE MILULE I KAKVE EVEKTE IMAJE JESU LI KRATKO ILI DUGOROCNE.IMAJU LI STALNI EFEKAT?
INACE SAM RANIE DOBRO PEVAO A SADA NE MOGU NI POLA OD TO
ZATO STO GLAS MI SISTI INACE NISAM PUSAC.
MOLIM VAS NAVEDITE MI TABLETE KOJE MOGU DA PRODUBE MOJ GLAS
HVALA

mr.sc.dr. D. Markov

Poštovani Goran,
Prije bilo kakve terapije potreban je otorinolaringološki pregled. Nakon toga pregleda , ukoliko je morfološki uredan nalaz na glasnicama učinit će se dodatna obrada kod fonijatra i logopeda u Fonijatrijskom centru. Nakon obrade specijalist fonijatar će vam preporučiti terapiju.