Otorinolaringologija

Savjet

Maja

Diagnosticiran mi je tumor epifarinksa. Operacija ne dolazi u obzir, savjetovano je zračenje i kemoterapija. Kakve su prognoze kod ovakvog tumora?

prof.dr. Željko Bumber

prognoze vaše bolesti su dobre, većina tih tumora dobro reagira i nestaje nakon kemoterapije i zračenja. Ako niste krenuli u terapiju javite mi se zbog pregleda i uvida u nalaze.