Otorinolaringologija

Šum nakon upale uha

Sabina

Zaliječila sam upalu uha. Nisam bila na kontroli, nego sam zaključila da se smirila jer više nemam bolove. Sada u tom uhu čujem šum. Zanima me je li to normalno kao posljedica upale koja će se povući, ili upala zapravo još nije izliječena ili je možda oštećen bubnjić?

Hvala.
S.

mr.sc.dr. D. Markov

Šum koji osjećate je vjerojatno posljedica upale uha. U slučaju perzistiranja šuma potreban je otomikroskopski pregled , kao i audiološka obrada.