Otorinolaringologija

uho

vlado

Boli me uho,osjecam u njemu pritisak i lagano kuckanje,izvana na pritisak ne osjecam bol.Lijecnik mi je pripisao antib.AMOXSIL 500mg I KAPI OTOMYCIN .Međutim upala se nije povukla.Nakon ponovnog pregeda,poslao me na bris uha,a kako do nalaza treba jos 3 dana,a bol mi se intezivira da li mogu uzimati nesto protiv bolova!

mr.sc.dr. D. Markov

Kod svake upale uha osim antibiotika i kapi za nos i uho, potrebno je uzeti i analgetik (Knavon, Voltaren, Lupocet ...)