Otorinolaringologija

vrtoglavice (2)

bendzi

Postovani doktore Markov,

Zahvaljujem se na vasem odgovoru od 22.01.2002. Moji simptomi su i dalje prisutni a sve evo traje vec vise od mijesec dana (tocnije 6 sedmica). Otorinolaringolog kod koga sam bio dao mi je Betahistin koji pijem vec oko 10 dana (3x1). No sve je isto. Na desno uho skoro da nista ne cujem, pokatkad imam pucketanja i jednom praskanje kao cinela. Audio test su mi zakazali za 15 februar. Buduci da se ovdje medicina drukcije promatra (sporo i cini mi se nehajno) i da su mi rekli da nema mestu panike, a ovo traje vec jako dugo, ja sam pomalo uspanicen.
Molim vas da mi kazete da li nije opasno sto ovo traje i da li moze ostaviti poslijedice na sluh.

Srdacan pozdrav i hvala!

Bendzi

mr.sc.dr.D.Markov

Poštovani gospodine Bendzi,
Nemate razologa za paniku. Pričekajte nalaz audiološke obrade.