Otorinolaringologija

Zacepljenost usiju

Tino

Vec par mjeseci svakog jutra se budim sa velikom kolicinim sekreta u nosu koji je bezbojan - znaci obicna sluz.
Takodjer imam osjecaj da mi je u sinusima kvrga koja mi ne otezava disanje ali me generalno taj osjecaj smeta.
Takodjer imam osjecaj da mi se i usi zacepljuju a imam osjecaj da su mi se otcepile nakon sto zacepim nos i i izdahom u zatvorena usta napravim pritisak.
Kada govorim imam osjecaj da mi rijeci bruje u glavi, lubanji i usima.
Povremeno (ali rijetko) mi se na trenutak zavrti u glavi, povremeno imam i mucnine a ponekad imam osjecaj da me nesto pritisce u straznjem donjem dijelu glave.

Ovo sve me dosta plasi i cesto mislim na najgore.

Imate li ideju kakve bolesti bi ovo mogli biti simptomi?

Unaprijed hvala,

Tino

prof. dr. Željko Bumber

Potreban je otorinolaringološki pregled u najbližoj ustanovi. Učinite SE, L , CRP, rtg sinusa.

Tino

Mogu li se vama javiti?

Kako i gdje?
Sto trebam ponijeti (uputnice i sl)?

prof. dr. Željko Bumber

Ujutro - 8 3o h amb IV, I kat Šalata 4 ponedjeljak ,11.10.

Tino

Potvrdjujem termin i dolazak u Ponedjeljak u 8.30