Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Pubertet u dječaka

Belmix

Majka mi je visoka 168,a otac 175.Uvijek sam slabo rastao otprilike 1cm na godinu,ali od prosle godine do ove sam narastao 6,5cm.Imam bubuljice na licu,i dlake oko spolovila.

marko7536

Dobar dan doktore!
Imam problem.
Imam 13 godina i nemogu navuc kozicu od penisa mozete li mi kako pomoci ?

Nemanja13

Imam 13 god. 8. sam razred i nemam ni dlacica ni nista el to normalno

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Belmix

Majka mi je visoka 168,a otac 175.Uvijek sam slabo rastao otprilike 1cm na godinu,ali od prosle godine do ove sam narastao 6,5cm.Imam bubuljice na licu,i dlake oko spolovila. - Čestitam, pubertet je krenuo happy)

marko7536

Dobar dan doktore!
Imam problem.
Imam 13 godina i nemogu navuc kozicu od penisa mozete li mi kako pomoci ?

Javi se doktoru, možda će ti preporučiti kortikosteroidnu kremu kojom ćeš mazati kožicu kroz mjesec dana - tim bi trebala postati elastična i smetnje bi trebale nestati. Alterntivno možda će te uputiti kirurgu.

Nemanja13

Imam 13 god. 8. sam razred i nemam ni dlacica ni nista el to normalno - Normalno je, treba čekati

daniel0307

Poštovani doktore,opet ja..
Razine testosterona su normalne,barem je tako pokazao krvi nalaz.. Sada me zanima da li mozda imam "skriven" penis? Kako se to može doznati? Mogu li to nekako sam otkriti ili jedino posjet urologu?

ludjak

imam 14 godina visok sam 183 cm 73 kg otac 185 majka 173 i imam jako visoku porodicu rast mi je jako neumjeren zanima me kolika ce biti otprikike moja konacna visina i penis mi je u opustenom stanju 10 cm a u erekciji 17.5 jeli to normalna duzina za moju dob oprostite na mojem dugom postu happy

Nemanja13

Izvinite a koliko dugo treba cekati u februaru punim 14 i mnogo se razlikujem od ostalih u razredu

Podrugac

Pozz doktore prije mjesec dana sam vam poslao poruku u kojoj je bio moj upit oko rasta izgleda da izgleda da sam od 9 mjeseca izrastao 1.5 cm i sad sam 179 i to je visinu koju sam mjerio navecer dok sam onu prije 3 mjeseca ujutro.mislite da je sad moguće da se dogodi skok od 10cm. Inace mi je 25.2 2017 18 rodjendan a roditelji su mi visoki majka 175 otac 182-183 a ja sada 179

smithenzii03

Pozdrav doktore happy
Dugo nisam bio ovde jer verujem da sam vas smarao.
U zadnjih 2 meseca sam porastao oko 3-4 centimetra.Od pre neki dan , juce ja mislim , glas mi je stalno promukao, niti sam se derao niti ista.Normalan razgovor , nisam puno pricao.Sad sam visok 164.5 cm dlake oko penisa rastu vise a i on se cini malo povecao , mada mi je cudno da mi je vise isao u debljinu nego u duzinu kako da kazem ?
Ejakulaciju imam i orgazam ali ne znam da li je to sperma zato sto je to providno, jako je masno i izlazi po 5 takvih komada od oko 7 milimetara precnika.Da li je to uredu?
Je li ovo sa glasom neko mutiranje ili samo promuklost od previse deranja, mada nisam se derao niti puno pricao , sve oke , i osecam da me malo steze kod grkljana.Bubuljice budu tu pa nestanu , stvore se pa nestanu i tako stalno.Je li sve ovo normalno ? Dlacice oko usana rastu i tako .

Lep pozdrav!!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

daniel0307

Poštovani doktore,opet ja..
Razine testosterona su normalne,barem je tako pokazao krvi nalaz.. Sada me zanima da li mozda imam "skriven" penis? Kako se to može doznati? Mogu li to nekako sam otkriti ili jedino posjet urologu?

ludjak : to bi trebao prepoznati i doktor obiteljske/opće medicine.

imam 14 godina visok sam 183 cm 73 kg otac 185 majka 173 i imam jako visoku porodicu rast mi je jako neumjeren zanima me kolika ce biti otprikike moja konacna visina i penis mi je u opustenom stanju 10 cm a u erekciji 17.5 jeli to normalna duzina za moju dob oprostite na mojem dugom postu happy : nema sigurnog izračuna visine, ne znam što znači neumjereni rast. Što se tiče spolovila sve je OK.

Nemanja13

Izvinite a koliko dugo treba cekati u februaru punim 14 i mnogo se razlikujem od ostalih u razredu : može potrajati i 2-3 godine

Podrugac

Pozz doktore prije mjesec dana sam vam poslao poruku u kojoj je bio moj upit oko rasta izgleda da izgleda da sam od 9 mjeseca izrastao 1.5 cm i sad sam 179 i to je visinu koju sam mjerio navecer dok sam onu prije 3 mjeseca ujutro.mislite da je sad moguće da se dogodi skok od 10cm. Inace mi je 25.2 2017 18 rodjendan a roditelji su mi visoki majka 175 otac 182-183 a ja sada 179 Male su šanse za takav nagli rast

smithenzii03

Pozdrav doktore happy
Dugo nisam bio ovde jer verujem da sam vas smarao.
U zadnjih 2 meseca sam porastao oko 3-4 centimetra.Od pre neki dan , juce ja mislim , glas mi je stalno promukao, niti sam se derao niti ista.Normalan razgovor , nisam puno pricao.Sad sam visok 164.5 cm dlake oko penisa rastu vise a i on se cini malo povecao , mada mi je cudno da mi je vise isao u debljinu nego u duzinu kako da kazem ? : Ništa čudno
Ejakulaciju imam i orgazam ali ne znam da li je to sperma zato sto je to providno, jako je masno i izlazi po 5 takvih komada od oko 7 milimetara precnika.Da li je to uredu? Normalno
Je li ovo sa glasom neko mutiranje ili samo promuklost od previse deranja, mada nisam se derao niti puno pricao , sve oke , i osecam da me malo steze kod grkljana.Bubuljice budu tu pa nestanu , stvore se pa nestanu i tako stalno.Je li sve ovo normalno ? Dlacice oko usana rastu i tako . Normalno, hormoni rade svoje

Podrugac

Je moguće ako sam onda 180 ujutro visok a pre 4 mjeseca sam bio visok 178 a roditelji su mi visoki 185 nedavno mjerio oca i majka 175 da dosegnem visinu do 21 187 do 189 s tim da mi je sad 18 godina uskoro

bozidar02

Pozdrav. Kada prevucem kozicu na penisu kada je opusten mogu do kraja povuc al se penis savije. A kada je u erekciji jedva prevucem. Mozete li mi odgovoriti o cemu je rijec

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Podrugac: moguće je, čini se da si u fazi ubrzanog rasta.

Bozidar02: treba se javiti urologu, vjerojatno je kožica sužena i kraka s doljnje strane.

horvat123

Pozdrav doktore,
Imam 15 god. tj. ubrzo ću 16, pa me zanima dali će mi penis još rasti jer mi je u erakciji dugačak 14.5cm i kada dotaknem glavić penisa on me zapeče tj. uhvati me neki vrlo neugodan osjećaj pa me zanima dali postoji nekakva krema koja će ublažiti osjetljivost penisa.
Unaprijed hvala!!

Podrugac

je li ucestalo masturbiranje utjece na rast u visinu

Ivan543216

Pozdrav doktore imam 14 godina,imam dlake na penisu i testisima,nemam brkove,bradu,dlake ispod ruku,ni po stomaku,po nogama delimicno,kao i na rukama,visok sam 165,prestigao sam mamu,a uskoro cu i tatu...u proteklih godinu dana,porasta sam oko 9cm...Velicina penisa 5cm,nadignut oko 12cm...Prilikom masturbiranja izlazi providna tecnost,lepljiva.Kada obavljam posao oko 5min nekada prsne,pa curi.
Odavno nmg da prevucem kozicu,ali su doktori rekli ako mi bude smetalo da odrade operaciju.

Moje 1.pitanje:da li ce penis jos rasti??? I koliko

Moje 2.pitanje:koliko cu jos porasti? Od prilike?

Hvala u napred

Podrugac

i je li svaki muskarac treba imati adamovu jabucicu meni su dlake po tijelu pocele rasti sa 12-13 godina dok adamovu jabucicu nemamsa 18 godina jel vuce na kasni pocetak puberteta pa zato nemam jabucicu i jelto znaci da bi sadmogao pocet meni nagli rast

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

horvat123

Vjerojatno imaš upalu sluznice, krema protiv gljivica bi mogla pomoći, javi se liječniku.

Podrugac

Učestalo masturbiranje ne utječe na rast i visinu.

Ivan543216

Moje 1.pitanje:da li ce penis jos rasti??? I koliko - vjerojatno, ne znam...

Moje 2.pitanje:koliko cu jos porasti? Od prilike? Vherojatno no ne može se reći koliko

Podrugač
Veličina adamove jabučice je individualna i jako varijabilna. U dobi od 18 godina neće biti naglog rasta.

Ejti

Pozdrav doktore imam 14 godina i zanima me penis mi je u opustenom stanju 5 cm a u erekciji 12-12.5cm hoce li mi jos rasti sobtirom da moji vrsnjaci govore da im je 15-16 cm imam dlaka oko penisa ispod ruki i po tijelu i jel normalno da imam par dlaka na penisu svaki dan svrsim 3 puta unaprijed hvala

lijao899

Je li visina povezana sa stopalom? Npr. ako imamo veliki broj, znači li to da ćemo biti visoki?

Nazad
1 ... 23 24 25 26 27 28 ... 34
Naprijed