Urologija

oligospermia

Bosko

HITNO!
Ja i zena vec par godina se mucimo sa steriliteom.
Problem je moj i vec sam u panici i strahu sta cu i gde, moja zena je ocajna. Kod nje je sve u redu.
Moj spermogram je los.
Poslednji nalaz je Oligospermia granis - Asthenospermia.
Sta da radim?
Da li bi lek PADUTIN 100 ista pomogao i kakve bi imali sanse za Vestacku oplodnju?

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Kao prvo potreban Vam je preged kod androloga ( urologa) koji se bavi muškom neplodnošcu da bi se ustanovio uzrok Vašeg lošeg spermiograma . Tada bi se vjerojatno mogao popraviti Vaš nalaz spermiograma i dati savjet o eventualnoj potpomognutoj oplodnji.