Urologija

POMOC!!!!!!

Tihic

U zadnje vrijeme osjetim laganu bol u testisima(mislim samo ljevog)svaki put kad imam erekciju,odnosno pred ejakulaciju!To prije nikad nisam osjetio i zabrinjava me!Mojoj djevojci je inace prije nekoliko mjeseci ustanovljen HPV i sad ga lijecimo!Ne znam jel to ima kakve veze s tim? Naravno posjetiti cu urologa ali dok ne odem zanima me da li da budem zabrinut,odnosno jel to jako opasno???????

prim. dr. sc. Parazajder Josip

Bol u testisu nije povezana sa HPV-om.Postoji mogućnost da imate varikokelu (proširene vene u sjemnom snopu).Preporučam učiniti pregled urologa.