Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

crvene oči

davor

Nosim očale, pokušao sam sa lećama no smetaju me i oči su mi crvene i svrbe me, je li to uzrokuju leće ili je nešto drugo po srijedi?

dr. Dean Šarić

Cijenjeni,
Morate doći na pregled da se ustanovi uzrok crvenilu. Današnji izbor kontaktnih leća Vam garantira da postoje leće koje bi Vama odgovarale. Možete se naručiti u bilo koji Kabinet za kontaktne leće.
Dr Dean Šarić