Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4307 | Broj poruka: 50719

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Escapelle pilula


Autor Poruka

Dejan Šakoronja, dr. med.

15.04.2016. 21:00

18.3. to nije bila menstruacija. Ista treba nastupiti uskoro sa kašnjenjem do 7 dana. Neće doći do trudnoće prema opisanom.

tsmarta

26.04.2016. 18:30

Pozdrav, moze li se po nalazu za hormon trudnoce bhcg vidjeti da sam pila kontracepcijske pilule?

Dejan Šakoronja, dr. med.

26.04.2016. 22:00

Ne može.

fraules

04.07.2016. 14:05


Molim vas, ako moze vase misljenje i savet.. DObijam na 20 dana i uvek su mi menstruacije redovne, trebalo je da dobijem 1. jula ali igrom slucaja nisam.. Odnos sa deckom sam imala 27. juna, znaci 4 dana pred "dobitak", on kaze da nije svrsio u mene, ali da nije "siguran" gde je krenuo da svrsava.. Ja sam videla fleku na krevetu i znam da nije skroz u mene, ali kad on nije siguran zaboga, sta ja da mislim za taj pocetak... Odnos smo imali oko 5 ujutru a ja sam tabletu escapelle popila oko 11, 12.. Evo jutros sam imala malo krvarenje kao da sam dobila, i sad nista, slabo.. Da li postoji mogucnost da sam trudna? Da li je ta krv mozda usadjivanje embriona?

fraules

04.07.2016. 17:25

U pravu ste za sve sto kazete, znam ja sve to. Ali taj odnos se odigrao na silu, zbog toga je sve tako ispalo. Kada mogu najranije da odradim test na trudnocu? Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

04.07.2016. 22:25

Test na trudnoću napravite u vrijeme očekivane menstruacije, nikako ne ranije.

Minika

05.07.2016. 18:45

Poštovani, veoma sam zbunjena sa mnogim odgovorima ovde,pa želim da budem u potpunosti sigurna. Naime ono što me muci : da li se redovna menstruacija očekuje 28 dana od izazvane ili 28 dana od prethodne(pre nego što je escapelle uopšte popijena)? Nalazila sam i jedne i druge odgovore pa više ne znam sta da mislim. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

05.07.2016. 23:35

28 dana od prethodne.