Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Akne

Nikola

Trazim samo uncikoviti ljek protiv akni, a ne beskrajno filozofiranje. Znaci treba mi naziv preparata (il neznam cega vec), dermatologu mi se ne ide.

H2k

cuo da postoji neki lijek koji se zove isotretinol ili retinol ali mislim da se kod nas ne može nabaviti pa molim nek mi netko odgovori ima li kod nas ipak toga.

prof.dr. Jasna Lipozenčić

Za liječenje akni postoje razni lijekovi, ovisno o obliku i težini akni. Nema univerzalnog lijeka. Niste naveli koliko imate akni (lice, prsa, leđa)? Izvrsan lijek je azelatna kiselina -krema, no ako imate teži oblik tada morate trošiti i izotretinoin tbl. Savjetujem da se javite na pregled u Ambulantu za medicinsku kozmetologiju-Šakata 4.