Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

brcke

goran

IMAM 27 GOD.I U PUBERTETU SAM IMAO DOSTA AKNE.SADA JE TO MALO SREDZENO ALI IMAM SADA DRUGI PROBLEM.NE ZNAM KAKO DA NEGUJEM KOZU NA LICA,IMAM DOSTA BRCKE NA CELU I PORED USANA.MISLIM DA IMAM MESOVITU KOZU LICA ALI KAD SE UMIJEM SA VODOM OSECAM KAKO MI JE KOZA ZATEGNUTA.IMAM I MITESERE A PONEKAD I PONEKE AKNE.NAJVISE ME ZABRINJAVAJU BRCKE NA CELO.
SVE KREME PROTIV BRCKE SU ZA POSLE 35 GOD.
STA TREBA DA KORISTIM .DALI JE DOZVOLENO DA KORISTIM KREME PROTIV BRCKE I KOJE KREME.MOLIM VAS ZA SAVET STA DA KORISTIM I KAKO DA NEGUJEM LICE.
JOS NESTO.DALI MARAM DA KORISTIM PROIZVODE IZ CELE KOLEKCIJE ILI MOGU DA KOMBINUJEM.
KOJA KOLKEKCIJA JE NAJBOLJA.NAPOMINJEM DA MISLIM DA IMAM MRSNO MESANU KOZU.ALI NE ZNAM ZASTO ME ZATEZE NAKON UMIVANJA SA CISTOM VODOM.MOLIM VAS ZA SAVET.
U GRADU KOD MENE MISLIM DA NEMA NEKI STRUCNI KOZMETICAR.SVI RADE STEZANJE NA MITESERE.DALI JE TO KORISNO.
CESTO KORISTIM MASKU OD PRESAN KVASAC SA MLEKO.
MOLIM VAS ZA SAVET I POREPORUKA ZA NEKA KREMA PROTIV BRCKE.
HVALA

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Pretpostavljam da su brcke bore, pa vam za to mogu preporučiti neku od krema s AHA kiselinama koje mogu te promjene smanjiti.