Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Gnojni prištevi na leđima

Toni

Poštovani,
molim vas za savjet. Imam 18 godina, masnu kožu lica ali na licu samo poneka neku aknu. Problem su mi leđa. Na leđima imam jako puno gnojnih prišteva i puno ožiljaka od ranijih prišteva koji su sami pucali.
Ne pušim, ne pijem alkohol. Što da poduzmem?
Unaprijed hvala.

prof dr Jasna Lipozenčić

Vi ste slučaj za primjenu Eoaccutane tableta. Javite se na pregled u Ambulantu za medicinsku kozmetologiju gdje će se indicirati pretrage i po nalazima odrediti doze lijeka.