Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ispadanje kose

danijela

Molim Vas da mi preporučite nekog Ljekara koji se bavi problemom Prekomjernog ispadanja kose, i otkrivanjem uzroka ispadanja.(nisu svi ljekari dermatolozi dobri u ovoj struci)

prof dr Jasna Lipozenčić

Uzroci ispadanja kose mogu biti endokrinološke, neurovegetativne prirode, poslijedica fokalnih žarišta, kontakata s toksičnim tvarima i lijekovima ili kombinacijama navedenih. Savijetujem pregled u Trihološkoj Ambulanti Klinike za kožne i spolne bolesti, Šalata 4. Zagreb.