Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

KAPILARE

JASNA

IMAM 45 GODINA I NA NOGAMA SU MI SE POJAVILE KAPILARE (NEKE OD NJIH IMAM I OKO 30 GODINA, ALI SADA SE POJAVLJUJU NOVE). BAVIM SE AEROBIKOM I POVREMENO ODLAZIM U TERETANU. INAČE NA POSLU VEĆI DIO DANA SJEDIM.
DA LI SE KAPILARE NA NEKI NAČIN MOGU IZLIJEČITI I DA LI JE U REDU DA OPTEREĆUJEM NOGE AEROBIKOM I U TERETANI?.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Kapilare koje opisujete mogu se liječiti sklerozacijom, za što vam savjetujem da se obratite u Flebološku ambulantu Klinike za kožne i spolne bolesti na Šalati. Bavljenje sportom nije kontraindicirano kod prisutnih kapilara na donjim ekstremitetima.