Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

kapilari,crvenilo

kristina

Veoma sam mlada, 18 god. Lice mi je vec duze vrijeme veoma crveno i vide se kapilari. Vremenom postaje sve gore i zanima me da li postoji neka djelotvorna krema da to malo ublazi ili nesto..vec sam probala novu kapilariju, ali nikakvih rezultata.

prof.dr.Jasna Lipozenčić

Uzroci jakog crvenila kože lica mogu biti brojni.Možda upotrebljavate kozmetičke pripravke koji Vam ne odgovaraju.Kapilare se mogu odstraniti elektrokoagulacijom,a ne postoje djelotvorne kreme kojima bi se mogle otkloniti.Postoje različiti pripravci u obliku krema i pudera za "kamuflažu"kapilar a koji su kozmetski vrlo prihvatljivi.