Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

mikrodermoabrazija

sanja

Molim Vas za savjet.Imam na licu ožljke od akni i izuzetno proširene pore na obrazima sa hiperpigmentacijom kao posljedica trudnoće i moja kozmetičarka mi preporučuje tretman mikrodermoabrazijom. Bojim se neželjenih posljedica, a sadašnje stanje lica me užasava i čini jako nesretnom.

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Dermoabrazija je mehaničko "brušenje" kože (skidanje površinskih slojeva) pomoću visokoturažnih brusilica.
Indikacije za dermoabraziju postavlja isključivo dermatolog jer nestručno primjenjena dermoabrazija može ostaviti ožiljke. Savijetujem da se javite u Ambulantu za Mdicinsku kozmetiku, Klinike za kožne i spolne bolesti, Šalata 4, gdje će te dobiti potrebne infromacije o daljnjem tijeku Vašeg liječenja.