Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Mladez

S.eldina

Postovanje,imam mladez od kako znam za sebe na ramenu,koji nije velik,nije uz kozu a nije ni onaj viseci,ne boli ne pece,eh sad blago roze je boje i na vrhu malo crn,oduvijek je takav,znaci samo je na vrhu malo crn,nije ni crn hajmo rec tamno smedj,od kako znam za taj mladez takav je,ne mijenja se godinama,imam li razloga za brigu,naravno javit cu se ljekaru..
Koliko trebam brinuti kazu mi ako ga otklonim da se moze zakomplikovati i ako nije melanom,da mogu dobiti tumor

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovana,

Ako se madež ne mijenja ne trebate se zabrinjavati. Teoretski ozljedom madeža u pravilu ne može nastati melanom ili neki drugi oblik karcinoma kože.