Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

mokrenje

petra

nakon precestog mokrenja, dala sam urin na analizu i nalaz je uredan iako ja i dalje precesto mokrim. osjecam veliki pritisak u mjehuru, a samo mokrenje je bez ikakvih bolova. uz to, osjecam se jako dehidrirano, koza mi je suha, jezik bijel. molim vas, probajte mi odgovoriti o cemu bi se tu radilo.
sto je "neuroloski mjehur" i ima li povezanosti sa parasimpatickom inervacijom mjehura?
unaprijed hvala

Prof. dr. Jasna Lipozenčić

Savijetujem pregled kod gastoenterologa (bijeli jezik) i neuropsihijatra. Po Vašem opisu nema infekcije u mokraćnom mijehuru. Dali ste dali urin na biokemijsku analizu i mikrobiološku (kultura urina)?
Ukoliko često mokrite, potrebno je piti 2 l vode dnevno. "Neurološki mjehur" bi mogao biti u Vašem slučaju, no isključiti treba prvo moguće organske faktore.