Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Neobicna boja

Pero10

Poozdrav
imam oko glavica neki blazi otok s desne strane,i taj otok je drugcije boje od okolne,boja je kao smedkasta ili modra.Dok na ljevoj strani isto tako ali s jednim djelom boje u toj *oteklini*.
Pa me interesuje sta je rijec,i nasta Vi sumnjate odprilike.
I javile su mi se neke crvenkaste bobuljice njih 2-3 koje i one mijenjaju boju u smedu,modru i kao da se njih 2-3 sire,otiču..ne daleko su od te prve otekline.A jedna-dvje mi je se same povukle i prosle.
I rijetkost bas rijetkost da me to zaboli,ili zasvrbi...nema osipa. I u mokrači mi je se desio neki cudan iscjedak kao da je bio gnjojan,za 2 puta..prvi put me je peklo a drugi put manje,dalo je se tolerisati. I da navedem da imam problema sa bubregom tkzv. neki pjesak,ako ista znaci ta informacija.
I moze li se sve to navedeno oko glavica posomnjati na kandidu ili tumor ili nesto trece. hvala Vam unaprijed,zaista se najbolji.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju onoga što ste napisali, ne mogu vam reći o čemu je riječ. Jedino je sigurno da nije tumor.