Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Folikulitis na tjemenu

ivanova

Lijep pozdrav!
Imam 40 godina i prema svim simptomima koji su mi se pojavili na tjemenu (crvenilo,akne i svrbež) ustanovila sam da bolujem od folikulitisa. Čini se da sam ga dobila ovo ljeto kupajući se u bazenu s toplom vodom. Kod mene se radi o blažoj infekciji,ali mi kosa jako opada. Počela je opadati još prije dvije godine (niti jedan doktor nije ustanovio razlog),ali sam sada po prvi puta primijetila prorjeđenje. Molila bih vas da mi preporučite preparate koji bi mi pomogli u borbi protiv ove bolesti dok još imam kose na glavi.
Unaprijed zahvaljujem!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Od folikulitisa ne opada kosa. Mislim da niste kompetentni da postavljate dijagnoze. Mislim da Vam treba dermatološki pregled da se vidi o čemu je točno riječ. Bez toga nema niti terapije.