Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Nešto slično bradavici na samom vrhu penisa

cepi

Poštovani. Imam 19 godina i već duže vrijeme imam nešto slično bradavici na vrh penisa, na rubu otvora glave penisa. Dijelom se proteže i unutar samog otvora na glavi penisa. Vrh je oblast. Po svemu liči na bradavicu, ali kada pogledam sa strane (razvucem otvor glave penisa) plavkaste je boje (modro). Imam još jedan problem. Naime, kožica mi je malim dijelom sa donje strane zalijepljena za rub glave penisa, što u slučaju da je penisu u "podignut" onemogućava prevlačnje kože preko glave penisa. Ako imate kakav savjet dobro bi mi došao. Hvala unaprijed.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Tvorba slična bradivi bi mogao biti šiljati HPV kondilom, te bih svakako preporučio da se javite dermatologu da to potvrdi ili isključi. Za drugi problem se javite urologu.