Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

neuropatia

gordan

vecnekoliko godina patim od neuropatije,koju su mi diagnosticirali ljecnici.
pojava je,oko 15 kvadratnih centimetara, simetricna na oba koljena sto me jako pece
molim vas savjetujtemi kako mogu barem ublaziti ovu nevolju.
unapred hvala

prof.dr.Jasna Lipozenčić

Neuropatija označava oštećenje perifernog živca raznim neupalnim uzrocima i mehanizmima.Savjetujem Vam da se javite neurologu zbog razjašnjenja nastanka neuropatije i daljnje terapije.