Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Ocni kapci

Cfcg

Prije 2 mjeseca mi se pocela ljustiti koza na jednom ocnom kapku. Nakon par dana je proslo, pa se pojavilo ponovno. Pojavi se nesto kao zadebljana koza, i zatim ispuca i ljusti se. I povremeno pece i svrbi. Ne mogu doci na red kod dermatologa vec 3 tjedna, pa ako moze barem pretpostavka sto bi moglo biti, cisto da znam dok ne pogledaju. Hvala unaprijed.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, vjerovatno se radi o alergijskom dermatitisu te je potreban pregled i daljnja alergološka obrada da se proba utvrditi uzrok vašeg problema.