Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

osip

adi

Poštovana,

Na partnerovom penisu se pojavio s vanjske strane crveni osip kao grupacija prištića. Također i neugodan miris spolovila. Zanima nas što bi to moglo biti. Na dodir ne boli i od kad se pojavilo ostalo je isto.

Hvala unaprijed na odgvoru

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Prema vašem opisu ne može se zaključiti o čemu je riječ. Dolazi u obzir infekcija herpes simplex virusom, međutim ona je uglavnom praćena osjetom pečenja, te širenjem. Svakako oboje posjetite liječnika.