Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

osjetljivost

mario

Poštovana dr,
Zanima me da li postoji neki drugi razlog povećanoj osjetljivosti glavića penisa kod ejakulacije osim: infekcije i psihološkog čimbenika. Naime bakteriološka analiza ejakulata i urina te brisevi uretre su uredni, te nemam ni pshiholoških problema u smislu njihovog mogućeg utjecaja na ejakulaciju. Jednostavno mi se dešava da do trenutka ejakulacije je sve u redu, a da samom ejakulacijom javalja se nelagoda i povećana osjetljivost glansa. Molim za odgovor.
Hvala

prof dr Jasna Lipozenčić

S obzirom da se kod Vas radi o subjektivnim smetnjama, te nema vidljivih kožnih promjena na glaviću, savijetujem prije spolnog odnosa aplicirati neutralne kreme. U koliko se promjene i dalje budu javljale, savijetujem pregled kod urologa.