Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ožiljci

ni

Zanima me da li postoji nekakav tretmen(krema ili nekakav preparat)koji bi mogao ublažiti ožiljke od akni.Čuo sam za kemijski piling, ali bih volio znati da li postoji nešto drugo(ako ne molim vas da pobliže opišete kemijski piling).Unaprijed hvala.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Ožiljci od akni se mogu pokušati odstaniti kemijskim pilingom. Međutim ovisno o proširenosti ožiljaka, kao i o njihovoj "dubini" može se pokušati s nekom od krema koje sadrže glikolnu kiselinu. Svakako bi se prije početka primjene ovih krema trebalo posavjetovati s dermatologom