Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Oziljci

ivana

Imam 23 godine, a od 15. se borim sa pristicima. Rezultat toga su samo brojni mali oziljci na licu. Da li postoji kakav efikasan i brz nacin da se rijesim oziljaka?
Poslijednjih godina pojavile su mi se brojne pjegice na licu i dekolteu. Postoji li nacin da se i njih oslobodim?
Hvala

prof dr Jasna Lipozenčić

Obje zaostale promjene (ožiljci i pjegice) mogu se u kasnu jesen odstraniti. Javite se u Ambulantu za medicinsku kozmetologiju Klinike za kožne i spolne bolesti KBC i MF Sveučilišta u Zagrebu.