Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

pristic na koži testisa

tatjanagirls01

Poštovani,
Na lijevom testisu tj.na koži testisa mi se prije nekoliko mjeseci pojavio pristic ili bubuljica kako to vec nazvati, u boji kože je, nema svrbeži ili slicno, i nalazi se bas na koži testisa. Molim vas savjet o cemu se radi, i dal bi se zbog toga treba javiti lijecniku i dal ce sa vremenom nestati ili ostaje trajno.? Hvala

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
vjerovatno se radi o benignoj, bezazlenoj promjeni tipa lojne žlijezde, komedona ili slično, ali bze pregleda je nemoguće napamet postaviti dijagnozu. Ukoliko se promjena spontano ne povuče, preporučam da se javite liječniku.