Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pristici na kruni penisa

Matty31111

Ja se ispričavam ako vev postoji ova tema ali evo pitao bih Vas vezano uz pristice na kruni penisa ne znam da li je ozbiljno to ili je to samo normalno ali nekakvi sitni, sada ili prištići ili mjehurići pojavili su se na kruni glavića... Malo sam njuškao na netu i sada ne znam da li je ozbiljna situacija ili ne.. Izgledaju i kao biserne papule a bojim se da nije kondilom.. Kako da to točno potvrdim, mogu Vam sliku poslat nekamo, na neki način?
Hvala i lijep pozdrav!

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, bez pregleda je nemoguće biti siguran, ali najvjerovatnije se prema opisu radi o normalnim žlijezdama, odnosno dijagnozi Papillae coronae glandis ili Pearly penile papules.
Za potvrdu odite na pregled kod specijaliste dermatovenerologa.