Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

proširene vene

gordana

Zahvaljujem na odgovoru doktorice, ali bih pitala gdje mogu obaviti klinički pregled i Doppler? Kme da se obratim? Vaša dijagnoza je točna, elestični zavoj stalno koristim i samo tada me ne boli noga. Imam dvoje male djece pa prilikom dizanja dolazi do većeg opterećenja noge. Prije šest mjeseci sam bila na akumpunkturi ali je poboljšanje kratkotrajno.
Unaprijed zahvalna.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Pregled možete obaviti u Klinici za kožne i spolne bolesti na Šalati, gdje će vam biti preporučene eventualne dodatne potrebne pretrage.