Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Psorijaza

Marija

Imam djevojčicu od 6 godina. Diagnosticirana joj je psorijaza vlasišta, kao i dijelova tijela( laktovi, koljena, listovi, donji dio leđa).Terapija je elokom mast( okuzivni zavoj dvije noći) i elokom tonik ( vlasište), potom Eucerin 10 % Urea Lotio te kontrola za mjesec dana.Molila bih na koju adresu da se obratim po pitanju literature o liječenju kao i prehrani, podizanju imuniteta i općenito o svemu što bi nam moglo pomoći nositi se sa psorijazom. Unaprijed zahvaljujem.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Terapija koja je preporučena vašoj djevojčici je potpuno u skladu s današnjim stavovima. Za neke dodatne informacije javite se u Kliniku za kožne i spolne bolesti KBC-a i MF-a na Šalati 4.