Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

štetnost

andrea

Molim Vas za savjet: trudna sam mjesec dana, a za par dana imam, već ranije ugovoren, termin trajne depilacije laserom (gornja nausnica). Mislite li da će to biti štetno jer ne bih željela riskirati trudnoću. Unaprijed hvala.

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Nije štetna u trudnoći laserska epilacija na licu. U cilju postizanja normalnog tijeka trudnoće treba se učiniti estetska korekcija.