Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

urasle dlake

ana

Koja su moguća rješenja za liječenje uraslih dlaka poslije depilacije i postoji li način depilacije da se to spriječi?

prof dr Jasna Lipozenčić

Elektroepilacija je jedina uspješna metoda nakon pokušaja depilacije.
U Ambulanti za medicinsku kozmetologiju KBC i MF Sveuč. u Zagrebu, Šalata 4 se trebate javiti na pregled i zahvat.