Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Vene

Aniicka24

Imam bol u lijevoj nozi..bas osjecam venu..i izasle su mi kapilarice.. a vec dugo imam na nozi nabubreno kod zile..pa me zanima sto to moze biti..puno stojim pa je mozda i od toga..hvala unaprijed

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, preporučio bi pregled u Flebološkoj ambulanti i pretragu UZV Dopler vena i arterija donjih ekstremiteta.
Ovako je nemoguće reći o čemu se radi.

suzanah1975

Poštovani,
prije malo manje od 2 mjeseca primila sam intravenozno 2 boce željeza te sam imala braunilu 2 dana na ruci (šaka).
Nakon što mi je skinuta braunile šaka (iznad prstiju) mi je otekla i žile su bile bolne. Nakon nekog vremena bol je prošla, međutim ostale su mi dvije kvržice u žili (jedna veća, jedna manja, udaljene cca 2 cm).
Što je to te postoji li kakva terapija za to?

Hvala unaprijed.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana, da bi se postavila točna dijagnogza, potreban je pregled u Flebološkoj ambulanti.