Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kvržica na ruci

Iremm

Pozdrav,
neki dan sam slučajno napipala ispod kože sa unutarnje strane ruke, bliže laktu, malu kvržicu, pod prstima mi se čini veličine graška. Pomična je,ne boli i ne vidi se, nije izbočena, nego tek kad prođem prstima ju napipam. Da li je to nešto opasno, tj. da li se po Vašem mišljenju moram javit liječniku, ili može bit neka masna nakupina ili nešto..
Hvala

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana, bez pregleda je nemoguće reći točno o čemu se radi. Preporučam da odete na pregled ukoliko se promjena ne povuče.