Otorinolaringologija

Bolovi glave i uha

bbahes

Lijepi pozdrav!

Djevojka vec duze vrijeme ima povremene bolove glave popracene bolom lijevog uha.

Pretpostavljamo da bi problem mogao biti vezan za vratnu kraljeznicu budući da joj je doktor dao udlagu za zube jer preko noci celjust jako stisce zube i to ujutro rezultira bolovima.

Što bi bio uzrok bolovima lijevog uha?
Kome se još obratiti?
Bilo kakav savjet?

Ante Škaro, dr. med.

Specijalist otorinolaringolog treba obaviti pregled uha, nosa i grla te time postaviti moguće smjernice za daljnju obradu i terapiju. Bolove u projekciji uha mogu uzrokovat ova stanja: upale uha, reumatske promjene čeljusnog zgloba, upale sinusa, upale zubi i slične bolesti.

Dr Ante Škaro
POliklinika Leptir